Reference

Jana Větrovská

prodávající, byt 4+kk, Mníšek pod Brdy

Na pana Churáčka jsme se obrátili na doporučení. Prodej bytu proběhl naprosto perfektně. Pan Churáček je pečlivý, spolehlivý, ochotný, vše zařídil od A do Z, skvělý a profesionální přístup.

Děkujeme za veškerý servis, který jste nám poskytl, za rychlé a bezproblémové jednání. Přejeme vám mnoho dalších úspěchů v pracovním i v osobním životě.

Větrovští

Matěj Větrovský

prodávající, byt 4+kk, Mníšek pod Brdy

Dobrý den, pane Churáčku,

jsem rád, že mi na Vás Ludva dal doporučení, protože s Vaší prací jsem byl nadmíru spokojen. Vzhledem k situaci na realitním trhu jsem nečekal, že to půjde tak rychle. Jestli ještě někdy v budoucnu budu prodávat nemovitost, rád se na Vás znovu s důvěrou obrátím.

Mockrát děkuji a ať se Vám daří

Matěj Větrovský

Jana Dvořáková

kupující, byt 4+kk, Mníšek pod Brdy

Při prvním hledání vlastního bydlení jsme měli z celého procesu trochu obavy. Ale ukázalo se, že byly zcela zbytečné. Pan Churáček byl při koupi bytu velmi nápomocný, vše vysvětlil, zařídil, pravidelně komunikoval s bankou a ověřoval, že je vše v pořádku. Jeho zkušenosti nám ušetřily spoustu času a stresu. Nákup proběhl k naší spokojenosti a bez problémů. Pana Churáčka a jeho RK vřele doporučujeme každému, kdo hledá spolehlivého realitního makléře, a i my se na něj rádi v případě potřeby znovu obrátíme.

Za kupující stranu, Jana Dvořáková

Ing. Pavla Pokorná

prodávající, byt 3+kk, Praha 4 - Chodov

Adama a jeho realitní kancelář jsme si vybrali z toho důvodu, že jsme byli spolužáci z gymnázia a já jsem měla možnost jeho práci z povzdálí sledovat přes sociální sítě. Při prodeji našeho bytu jsme si tedy hned na začátku ujasnili, jak by měla spolupráce probíhat - pro mě jako pro maminku tří malých dětí bylo důležité, abych se v co nejvíce úkonech mohla spolehnout realitní kancelář a jejich zástupce a to se tak i stalo. Ochotné jednání, velmi rychlá domluva na čemkoliv, jakékoliv změně i úplné drobnosti a zcela profesionální a odborný přístup - pro nás rozhodně jednoznačná volba při jakémkoliv dalším prodeji/nákupu v oblasti realit.
S pozdravem

Pavla Pokorná

Ing. Tereza Černá

prodávající, byt 1+kk, Praha 10 - Záběhlice

Dobrý den Adame,
ráda bych Vám zpětně poděkovala za skvělý servis od A do Z, který jste mi při prodeji bytu poskytl :) Spolehlivost, důvěryhodnost, ochota a profesionalita, k tomu rychlost a skvělý výsledek. Ještě jednou děkuji a zdravím Vás.
S pozdravem a přáním hezkého dne,
Ing. Tereza Černá

Gajane Osipova

prodávající, byt 1+kk, Praha 5 - Malvazinky

Dobrý den,
ráda bych poděkovala panu Churáčkovi za profesionální jednání během celého procesu prodeje nemovitosti. Na realitní kancelář Churáček reality jsem narazila náhodou, zaujala mě profesionální video prezentace bytu ve stejném objektu, ve kterém jsem měla byt na prodej. Bezproblemové a rychlé jednání, tým se postaral opravdu o vše od začátku do konce. Realitní kancelář Churáček reality stoprocentně doporučuji.
Děkuji a přeji hodně spokojených zákazníků,
Gajane Osipova

Matouš Dytrych

prodávající, byt 3+1, Praha 4 - Michle

Jsem nesmírně rád, že jsem dal na doporučení a využil služeb právě pana Churáčka. Prodej proběhl 100% podle mých představ, kdy se celý tým Churáček Reality s.r.o. postaral o vše spojené s prodejem, včetně vyklizení nemovitosti, přípravy k prodeji a kompletního právního sevisu. Příšte se na pana Churáčka opět rád obrátím. Ještě jednou děkuji.

Dytrych

Martina Sopková

kupující, byt 1+kk, Praha 10 - Záběhlice

S Churáček reality mám veľmi pozitívnu skúsenosť a s ich prácou som nadmieru spokojná. Chcela by som vyzdvihnúť profesionálny, no zároveň veľmi ľudský a férový prístup pána Churáčka. Moje otázky boli vždy veľmi rýchlo zodpovedané, celý proces kúpy bol bezproblémový a z môjho pohľadu riešil aj veci, ktoré by nemusel.
Týmto by som sa chcela ešte raz pánovi Churáčkovi poďakovať a takisto jeho kreatívnej kolegyni.
Prajem vám ešte veľa takých spokojných klientov.

S pozdravom
Martina Sopková

Dominik Hurtuk

kupující, byt 3+1, Praha 4 - Michle

Prístup pána Churáčka bol veľmi profesionálny a nápomocný počas celého procesu nákupu bytu. Pripravil a zariadil množstvo administratívnych záležitostí. V prípade, že by sme niekedy v budúcnosti riešili predaj alebo kúpu nehnuteľnosti, realitná kancelária pána Churáčka by bola určite najlepšou voľbou.

--
Dominik Hurtuk

Karel Pešata

kupující, byt 3+kk, Hýskov

Spolupráce s panem Churáčkem při koupi bytu proběhla k mé naprosté spokojenosti - jednání bylo profesionální, rychlé, transparentní a zároveň přátelské a lidské.Oceňuji kvalitní právní servis, výbornou spolupráci v průběhu prodeje (s hypoteční poradkyní, odhadcem, katastrem nemovitostí...) i servisem po nákupu nemovitosti (předání bytu, přepis energií). Služby pana Churáčka mohu s klidným svědomím vřele doporučit.

Anna Kafková

prodávající, byt 1+kk, Praha 5 - Jinonice

Po 3 letech jsem se obrátila na Churáček reality z důvodu prodeje bytu a opět perfektní služby. Líbí se mi, že služby rozšířili o videonabídku, která na byt moc hezky upoutala. Byt jsem potřebovala prodat do určitého termínu a kupec se našel brzo, takže potřebný termín se stihl a dokonce s předstihem. Prohlídek jsem se vůbec neúčastnila, nebylo potřeba. S panem Churáčkem stačila jedna osobní schůzka, abychom vše domluvili a poté jsme se potkali až při podpisu kupní smlouvy. Navíc vše vyřídil i se správcovskou firmou, přes kterou jsem byt pronajímala. Naprostá spokojenost! Kvalitní, profesionální, odborné služby a proklientský přístup. Doporučuji!!

Marek Hlinecký

kupující, byt 3+1, Praha 4 - Modřany

S pane Churáčkem jsme pořídili družstevní byt 3+1 v Praze Modřanech. Celý proces nákupu byl svižný, vstřícný a bezproblémový. Vše, co bylo slíbeno, se také stalo. Pořizovali jsme již mnoho nemovitostí a toto je jeden ze dvou nákupů, kdy má člověk opravdu dobrý pocit, že realitnímu makléři nejde primárně o provizi, ale o službu pro kupující i prodávající stranu.

 Marek Hlinecký

manželé Sedlářovi

prodávající, byt 1+kk, Praha 6 - Břevnov

Dobrý den, pane Churáčku,

rádi bychom Vám poděkovali za profesionální a vstřícné vystupování během prodeje našeho bytu na Břevnově. Výborná komunikace, ochota a připravenost kdykoli reagovat na naše požadavky , nás přesvědčili, že jsme zvolili tu správnou a spolehlivou realitku. Vše proběhlo k naší plné spokojenosti a doporučuji všem kdo mají v plánu nemovitost prodat či pořizovat se na vás rozhodně obrátit.

Dárek od vaší firmy na po realizaci prodeje byl vskutku milým překvapením.

Děkujeme a zdraví

Sedlářovi

manželé S.

kupující, byt 1+kk, Praha 6 - Břevnov

Dobrý den, pane Churáčku,
také děkujeme a přejeme Vám hodně úspěchů při realizaci dalších realitních projektů.
K průběhu toho, kterého jsme byli účastníky, můžeme pouze konstatovat, že proběhl k naší úplné spokojenosti.
S pozdravem
S.

Ondřej Sova

prodávající, byt 3+kk, Praha 10 - Strašnice

Dobrý den,

práci Adama Churáčka jsem sledoval již delší dobu na sociálních sítích. Proto jsem se rozhodl mu svěřit prodej svého bytu a nepřekvapilo mě, že prodej proběhl úspěšně, transparentně, profesionálně a navíc v přátelské atmosféře. Příště se na něj určitě obrátím znovu.


S pozdravem

Ondřej Sova

manželé De Bardi

kupující, RD, Kamberk

Dobry den, pane Churacku,na zaklade inzerce vasi kancelare jsme si vybrali ke koupi starsi chalupu ve strednich Cechach. Jiz od prvniho momentu bylo jednani s vami velmi prijemne a hlavne rychle a vstricne. Celou dobu jsme byli v klidu a diky transparentnimu jednani se mohli s duverou spolehnout na vase sluzby. Proces nakupu byl velmi jednoduchy, jasny a hlavne probehl v pratelske atmosfere ze strany vasi i ze strany prodavajiciho. Dekujeme moc a jsme radi, ze mame do budoucna dobreho partnera pro pripadne dalsi transakce.
S pozdravem,

Tereza a Simone De Bardi   

manželé Kośovi

kupující, byt 3+kk, Praha 10 - Strašnice

Touto cestou bychom rádi moc poděkovali panu Churáčkovi za jeho služby, poradenství, skvělý servis a celkově velmi profesionální přístup při koupi našeho nového bytu. Komunikace byla perfektní - především ochota zodpovídat veškeré naše dotazy téměř kdykoliv. Určitě doporučujeme! Manželé Kośovi

Tereza D.

kupující, byt 2+kk, Praha 8 - Troja

Dobrý den,
tímto bych ještě jednou ráda poděkovala panu Churáčkovi za velmi profesionální a zároveň osobní přístup v procesu koupi mého nového bytu. Spolupráce naprosto předčila mé očekávání ve všech ohledech. S klidným srdcem budu tuto realitní kancelář dále doporučovat a sama se na ni v případě potřeby v budoucnu obrátím.

Milan Mareš

prodávající, pozemek, Hlásná Třebaň

Realitní kancelář Churáček reality mohu doporučit. Z počátku jsem měl ze spolupráce obavy, ale nakonec se naše rozhodnutí spolupracovat vyplatilo. Jednalo se o komplikovaný pozemek a pan Churáček z toho dokázal vytěžit maximum. Vše proběhlo bez jediného zádrhelu a celý prodej byl zprostředkován prakticky na klíč. S čistým svědomím doporučím všem, co hledají profesionální realitní služby.
Díky

Milan Mareš

Jaroslava Skácelová

prodávající, byt 2+kk, Praha 10 - Horní Měcholupy

Dobrý den, děkuji panu Churáčkovi za příjemné, ale zároveň velmi profesionální jednání, ochotu zodpovídat veškeré mé dotazy a maximální vstřícnost během celého prodeje nemovitosti. Rozsah služeb byl nad očekávání - celý prodej proběhl v podstatě "na klíč" a já se nemusela skoro o nic starat. Ráda bych, aby každý s kým budu v boucnu spolupracovat v jakémkoliv odvětví měl stejný přístup. Zcela bez obav doporučím Churáček Reality s.r.o. všem mým známým, kteří budou mít zájem prodat nebo koupit nemovitost. Děkuji a přeji jen samé úspěchy.

Jaroslava Skácelová

manželé Tyvodarovi

kupující, chata, Zbraslavice

Dobrý den dekujeme za super servis a doprovazeni z Vaše strány jsme moc rádi že jsou takove profesionálové jako jste Vy dekujim za skvělou spolupráce a za hezký domeček.ad se Vám daří a přejeme také vše ad se u Vas jen zlepšuje a ad jste štasna rodinka

manželé Petrovi

prodávající, RD, Praha 5 - Velká Chuchle

Dobrý den, pane Churáčku.Děkujeme Vám za vše, budu Vás doporučovat vždy, protože Vaše práce i Váš přístup byl neskutečně profesionální!Vřelé díky!Hodně pracovních úspěchů a štěstí, přejeme.Petrovi

Eva Schubertová

prodávající, byt 2+1, Praha 10 - Strašnice

Děkuji moc panu Churáčkovi za perfektní profesionální i lidský přístup po celou dobu prodeje mé nemovitosti. Na základě mé velmi dobré zkušenosti budu Churáček reality v každém případě všem vřele doporučovat. Jsem nad míru spokojená a ještě jednou moc a moc děkuji. Schubertová Eva

Ivan Petr

prodávající, pozemek, Praha 5 - Velká Chuchle

S prací pana Churáčka jsme byli maximálně spokojeni, oceňujeme velmi profesionální přístup i zajištění dokonalého servisu. Budeme jeho služby vždy vřele doporučovat! Petr

Jan V.

kupující, RD 6+1, Praha 4 - Točná

Dobrý den, pane Churáčku,
rádi bychom Vám poděkovali za Vaše velmi seriózní a vstřícné vystupování během celého procesu koupě našeho nového rodinného domu. Pokud bychom v budoucnu řešili něco z oblasti realit, rádi se na Vás opět obrátíme, nebo doporučíme našim známým.

S pozdravem,

Jan V.

Veronika Jeřábková

kupující, byt 2+1, Praha 4 - Podolí

Ocenuji velmi profesionalni a proklientske jednani Churacek reality. Cely proces koupe bytu byl pro mne diky p. Churackovi neuveritelne snadny, rychly a bezstarostny. Od pripravy smlouvy, pomoci se zajistenim hypotecniho uveru, az po pravni servis. Pokud budu v budoucnu potrebovat cokoli na realitnim trhu, tak tato spolecnost je pro mne jasnou volbou. Na zaklade me zkusenosti vrele doporucuji vsem, kdo hledaji profesionala, ktery rozumi realitnimu trhu, odvede kvalitni praci a snazi se o maximalni spokojenost obou stran transakce. VJ

Eva Janoušová

prodávající, byt 2+1, Praha 4 - Podolí

Dobrý den,
Peníze vporadku přišly na můj účet. Dekuji za perfektní spolupráci a celkový profesionální přístup.
Přeji hezký den a mnoho dalších úspěchů.
Eva Janoušová 

Dominika Pelečková

prodávající, byt 3+1, Praha 6 - Vokovice

Dobrý den, vážený pane Churáčku, chtěla bych Vám touto cestou poděkovat za pomoc při prodeji nemovitosti.

Velmi oceňuji profesionalní jednání, vstřícnost, trpělivost Vás i Vašeho týmu.

Jsem ráda, že jsme oslovili Vaší kancelář Churáček reality s.r.o. a určitě Vás budu doporučovat dalším klientům.

A ještě jednou děkujeme za dárky :) bylo to moc milé :)

Přeji hezký den

Palečková Dominika

Martin Jilka

kupující, byt 3+1, Praha 6 - Vokovice

Vážený pane Churáčku,velmi oceňujeme Váš profesionální přístup při realizaci nákupu bytu. Prodávající měli šťastnou ruku, když zvolili právě Vaše služby. Pokud budeme prodávat, rádi a s důvěrou se na Vás obrátíme.
S pozdravem
--
Mgr. Martin JILKA

Adéla Přenosilová

prodávající i kupující, byt 2+1 - Liberec, byt 3+kk - Uhlířské Janovice

Dobrý den,
pan Churáček a slečna Zimová pro mne zrealizovali jak koupi, tak prodej bytu. Vše probíhalo hladce a nikdy jsem se nesetkala s tak vstřícným přístupem ze strany realitní kanceláře. Celou dobu pracovali nad rámec svých povinností a vše vysvětlili do detailu. Co se týká prodeje bytu, slečna Zimová skvěle připravila interiér, pan fotograf vše nafotil a pan Churáček nemovitost bleskově prodal. Ohledně koupi bytu mi pan Churáček a slečna Zimová vyšli velmi vstříc a závěrem mohu jen říci: Velký dík celému týmu, byla to skvělá spolupráce.
Adéla Přenosilová

Anna Kafková

prodávající - byt 2+kk Stodůlky, RD Praha 4 - Podolí

Na realitní kancelář Churáček jsem se obrátila v době, kdy mi zemřeli oba rodiče a já musela vyřešit co s jejich domem. Pan Churáček zaujal velmi vlídný a chápavý přístup k náročné situaci a s ohledem na jeho předešlé bohaté zkušenosti mi velmi dobře poradil, jak s nemovitostí v pozůstalosti naložit. Poskytl nejen perfektní servis, ale i právní poradenství a pomoc při vyklízení domu. V mém nejtěžším životním období jsem byla opravdu vděčná, že jsem narazila na profesionála ve svém oboru, na kterého se mohu spoléhnout. Prodej domu po rodičích a nakonec i prodej mého bytu proběhl nad očekávání a k všeobecné spokojenosti. Služby realitní kanceláře Churáček mohu vřele doporučit!!!

Pavel Mátl

kupujcí - byt 3+kk, Praha 10 - Záběhlice

Dobrý den,
my bychom Vám rádi poděkovali za zprostředkování koupi bytu, rád Vám přidám pozitivní referenci. Je skvělé (po zkušenostech s jinými "realitkami"), že tuto práci někdo dělá výborně! Mohu vaše služby vřele doporučit.

PhDr. Vítězslava Hlaváčová

prodávající - byt 3+1, Praha 4-  Podolí

Dobrý den Adame,
děkuji Vám za skvěle odvedenou práci, byla jsem maximálně spokojena. Ráda Vás doporučím svým známým. S pozdravem V. Hlaváčová

Marek Boroš

prodávající - byt 2+kk, Praha 6 - Dejvice

Adame,
vše nejlepší do nového roku! Mockrát díky za vše co jsi pro nás udělal, byla radost spolupracovat s Tebou a tvou kanceláří.
Peníze již v pořádku dorazily.
Když dovolíš, tak bych tě rád někdy vzal na rundu golfu, až se oteplí!
Měj se!
Marek 

sestry Brabcovy

prodávající - byt 3+1, Plzeň - Východní předměstí

Na RK Churacek reality jsme se obrátily v situaci, kdy jsme jako pozůstalé potřebovaly co nejrychleji prodat byt po prarodičích. Bohužel právě v době  pandemie COVID-19. Servis pana Churáčka naprosto předčil naše očekávání co do efektivní a transparentní komunikace, rychlosti a kvality přípravy nemovitosti, právního servisu, orientace v jeho profesi i vzhledem k velmi nestandartní a nepředvídatelné situaci.Pokud bychom se snažily byt prodávat svépomocí, vynaložily bychom obrovské množství energie a nikdy bychom nedosáhly takových výsledků a obrovské časové úspory. Velmi jsme si cenily i toho, že pan Churáček velmi vstřícně komunikoval i s kupujícím, a pocit všeobecné spokojenosti všech zůčastněných pro nás byl k nezaplacení vzhledem k určitému citovému poutu, které jsme od dětsví k bytu měly. Při budoucím pronájmu bytu i dalších možných operací na realitním trhu se vždy obrátíme jako první na RK Churáček reality s jistotou, že nepůjde jen o bezduchý "obchod" ale příjemný a profesionální proces, ve kterém bude vždy hrát velkou roli nejen finanční ale i lidský faktor. Děkujeme jestě jednou za vše! A. a A. Brabcovy

Tomáš Bartoš

prodávající - byt 3+1, Praha 4 - Podolí

Preji dobry den a chci vam pane Churacku podekovat za celkovou realizaci prodeje bytu.Penize dnes doputovaly me i sestre, tak ze koncept kupni smlouvy je naplnen.Moc ocenuji vasi profesionalitu a pokud budu v budoucnu vedet o nejakem realitnim byznysu,at koupi ci prodeji, urcite vas doporucim popr.vas kontaktuji sam.Preji vam hodne dalsich uspesnych prodeju a jeste jednou velky dik.Jsem s pozdravem T.Bartos

manželé Mrázovi

kupující - byt 3+1, Plzeň - Východní předměstí

Dobrý den,

rádi bychom vyzdvihli profesionalitu pana Churáčka coby "červenou nit" táhnoucí se celým naším pořizováním bytu: transparentní komunikace od popisu stavu věci, přes jednání o ceně po vyřizování formalit, výborná, srozumitelná a rychlá komunikace, naprosto bezproblémová domluva ohledně všech dílčích kroků a celkově vstřícný přístup. Nic z toho stále ještě není samozřejmost.

Děkujeme.

Mrázovi

Martin Jilka

kupující - byt 3+1, Praha 6 - Vokovice

Dobrý den,
poslal jsem reference a také Vám moc děkuji, bez nadsázky nejlepší přístup jaký jsem při prodávání / kupování nemovitosti zažil. Přeji Vám mnoho úspěchů v práci i doma. 

Karel Spěváček

prodávající - byt 2+kk, Praha 4

"Dobrý den, spolupráce s panem Churáčkem byla vynikající a není jí co vytknout. Pan Churáček vždy nabídl schůdné řešení a jeho varianty v okamžiku, kdy s prodejem nastal problém (zvláště ohledně pozemku a katastru). Aktivně komunikoval a jakákoliv změna nám byla téměř okamžitě sdělena telefonicky a emailem. Pro mne osobně bylo velkým plusem, že jsem se nemusel de fakto naprosto o nic starat a vše proběhlo z jeho strany profesionálně a ke spokojenosti všech zúčastněných, a v relativně krátkém čase se povedl i nákup nové nemovitosti, který na prodej bytu navazoval. Pana Churáčka jsem již několika lidem doporučil a v okamžiku, kdy se rozhodnu v budoucnu nějakou nemovitost koupit, či prodat, budu ho kontaktovat jako prvního. Naštěstí mám teď doma asi 15 jeho vizitek :-). Hezký den Karel Spěváček (manžel)"

Eva Golombková

prodávajcí - byt 3+kk, Nupaky

Pěkný den, s prací pana Churáčka v rámci prodeje bytu v Nupakách jsem byla velice spokojena. Kontakt jsem získala od kamarádky, která mi jeho služby po vlastních zkušenostech doporučila i já, pokud budu mít možnost ho doporučím. Ráda bych touto cestou vyzvedla jeho spolehlivost a velkou znalost související s procesy na trhu s nemovitostmi. Eva Golombková

Marek Boroš

prodávající - byt 2+kk, Praha 6

Děkuji mockrát celému týmu Churáček reality za servis, který jsem v oblasti realit zažil poprvé. Od prvních jednání bylo jasné, že Adam dělá svoji práci na plno, transparentně a s radostí. Kvalitní podklady založené na analýzách trhu a tvrdých dat. Příjemné jednání, dochvilná komunikace, informování o stavu prodeje, provádění procesem prodeje, perfektní příprava a nafocení nemovitosti, nastavení prodejní ceny, online prezentace prostě vše proběhlo nad mé očekávání.
Ještě jednou mockrát děkuji a těším se na další spolupráci! MB

manželé Růžičkovi

kupující - byt 2+1, Praha 10

Dobrý den, kupovali jsme menší byt a pan Churáček byl primárně kontaktován stranou prodávající. V průběhu celé transakce vystupoval podle našeho názoru korektním způsobem, zajistil nám dostatek relevantních informací týkajících se nemovitosti, způsobu realizace převodu, potřebných dokumentů atd. Ocenili jsme z jeho strany vstřícnost, způsob a rychlost komunikace, spolehlivost a dochvilnost. Také smlouvy, které nám realitní kancelář prostřednictvím pana Churáčka poskytla, byly i z pohledu našeho právníka vyrovnané a nebylo třeba je upravovat. Když se v průběhu transakce vyskytly nečekané změny, pan Churáček komunikoval rychle a otevřeně s oběma stranami a dokázal vše řešit k oboustranné spokojenosti. Spolupráci s panem Churáčkem při realizaci prodeje nebo koupě nemovitosti tedy můžeme po naší zkušenosti určitě doporučit. S pozdravem Kamila a Jakub Růžičkovi

Jindřich Musil

majitel - nebytový prostor, Plzeň

"Letos na jaře jsme realizovali pronájem našeho nebytového prostoru v Plzni . Požadavek jsme zadalali kanceláři CHURÁČEK REALITY sro. Našemu pronájmu se věnoval pan Adam Churáček, který nejen ,že získal několik zájemců a s nimi nemovitost několikrát navštívil. Vybral s naší telefonickou dohodou nejvhodnějšího. Nájemní smlouvy jsme připomínkovali emailem. Dále dohodl termín předání nemovitosti novému nájemci za své účasti.

Jednou větou naprosto luxusní služba, kdy jsme se setkali pouze při zadání požadavku a pak při podpisu smlouvy a předání nemovitosti, vše ostatní jsme komunikovali pouze telefonem a emailem. Veškeré starosti na sebe převzal pan A. Churáček, takže super, všem určitě doporučujeme. "

Radka Dvořáková

prodávající RD - Zlatníky

Velke podekovani patri panu Adamovi Churackovi, ktery nas provedl celym procesem prodeje bez ztraty kyticky. Pres vsechny komplikace si pocinal velmi profesionalne, lidsky, a k memu poteseni i empaticky. Po celou dobu predaval informace obratem, velmi rychle reagoval na emailovou i telefonickou komunikaci. Pana Adama Churacka vrele doporucuji dal. Za me tedy 1* ???? Dekuji, a preji hodne spokojenych klientu. Radka Dvorakova

Libuše Horčičková

prodávající - chata, Slapy

Dobrý den, již po druhé mi pomohl pan Churáček na trhu nemovitostí - tentokrát s prodejem chaty na Slapech. Opět bych vyzdvihla jeho profesionalitu, pracovitost a spolehlivost. Určitě to není naposledy a v budoucnu určitě jeho služeb opět využiji.

Iva Mašíková

prodávající - RD 6+1, Praha 4

„Rada bych podekovala za perfektni praci vaseho realitniho maklere, pana Adama Churacka. Jednalo se u me o dlouhy proces, protoze jsem soucasne prodavala svuj dum a kupovala jiny. Byla jsem opravdu velmi spokojena s jeho praci, velmi vstricnym pristupem, ochotou i trpelivosti. Mnohokrat me i podrzel psychicky, protoze jsem prestavala verit v dobre konecne reseni. Dekuji a preji mnoho dalsich spokojenych klientu. Iva Masikova.“

Ing. Lukáš Cikánek

prodávající - byt 3+kk, Praha 4

„Rád bych tímto poděkoval panu Churáčkovi, za velmi profesionální služby a přístup, které rozhodně pomohly k prodeji mého bytu. Pan Churáček byl skvěle obeznámen s veškerou problematikou spojenou s prodejem bytu a byl silným partnerem, jak mně, tak i straně kupující. Pana Churáčka rád doporučím dále. Děkuji. Ing. Lukáš Cikánek“

Nikola Mizerová

kupující - byt 3+kk, Praha 4

„Tímto e-mailem bychom chtěli poděkovat za veškeré služby spojené s koupí bytu pod záštitou pana A.Churáčka. Celý proces proběhl velmi profesionálně a vždy když vznikly nějaké zádrhely, byly rychle a s ochotou vyřešeny. Pan makléř byl opravdu proaktivní, telefonická a emailová komunikace probíhala opravdu rychle. Musíme vyzdvihnout nejen profesionalitu, ale hlavně lidský přístup.Ten se ve světě realit už dnes málokdy vidí. Opravdu děkujeme, a přejeme mnoho dalších spokojených zákazníků..“

Ivana Krajíčková

prodávající - byt 3+1, Praha 10

„Děkuji Adamovi Churáčkovi za zprostředkování prodeje bytu včetně zajištění všech potřebných náležitostí. Jednání makléře bylo slušné a profesionální, dokázal reagovat na všechny doplňující dotazy. Krajíčková Ivana“

Daniela Šenerová

prodávající - garáž, Praha 9

„Ráda bych touto cestou ocenila práci pana Churáčka, se kterým jsem posledních pár týdnů řešila prodej garáže, respektive družstevního podílu. Na pana Churáčka jsem se obrátila nejen na základě kladných referencí od známých, ale i na základě výborné předchozí zkušenosti mého manžela. Vzhledem k tomu, že jsem čerstvě na mateřské dovolené s malým miminkem jsem nesmírně ocenila empatický a vstřícný přístup pana Churáčka. Vše potřebné bleskově vyřídil nejen s družstvem, ale i s kupujícím a jedinou mojí starostí bylo podepsat dokumenty potřebné k přepisu. Mé poděkování patří hlavně panu Churáčkovi za poskytnutý bezchybný klientský servis! S přátelským pozdravem, Daniela Šenerová“

Pavel Baroň

kupující - garáž, Praha 9

„Dobrý den, rád bych tímto ještě jednou poděkoval panu Adamu Churáčkovi za pomoc s koupí a převodem družstevní garáže. Celá akce díky němu trvala doslova jen pár dní a byla celou dobu velmi profesiánálně řízena. Navíc přístup Adama Churáčka velmi vstřícný a zodpovědný. Mimo skvělou komunikaci bych mohl vyzdvihnout hned několik dalších opravdu nadstandardních momentů - kdy pan Churáček např. v rámci urychlení za mě ze svého na stavebním družstvu uhradil potřebný poplatek a jen mi pak poslal své soukromé číslo účtu k jeho úhradě, Automaticky také nejen předával všechny písemné doklady v perfektní kvalitě, ale navíc je také zasílal pečlivě nascanované k elektronické archivaci. Tak zkušeného a zodpovědného makléře mohu s klidným svědomím jedině doporučit, Pavel Baroň“

Libuše Horčičková

kupující - byt 2+1, Praha 10

„Pan Adam Churáček je profesionál, který vždy dodrží slovo, zařídí co je potřeba, dokáže poradit a přizpůsobit se. Jsem moc ráda, že jsem při koupi svého bytu 2+1 mohla využít jeho služeb. Pana Churáčka proto vždy každému doporučím.“

Alena Černá

prodávající - byt 2+1, Praha 10

„Dobrý den, pracovník Vaší agentury pan Adam Churáček mi byl doporučen jako schopný a slušný makléř. Po ukončení transakce prodeje mého bytu v Praze musím říci, že předčil má očekávání. Všechna jednání byla vedena naprosto profesionálně, věcně, a korektně. Já i kupující jsme byli detailně a pravidelně informováni o vývoji situace, o změnách v dokumentaci i s předstihem o následných krocích. Veškeré zádrhele řešil pan Churáček velmi operativně bez ohledu na svůj volný čas.Slušným a nevtíravým chováním zajistil klidný průběh celého obchodu bez stresu a napětí. Mohu spolupráci s ním jen doporučit. A.Černá“

Daniela Aksamitová

prodávající - byt 3+1, Praha 4

„Ráda bych vyjádřila poděkování panu Adamu Churáčkovi, za prodej mojí nemovitosti. Jeho přístup byl profesionální a zároveň lidský ve všech směrech prodeje, oceňuji osobní podporu, kdy se prodej "vlekl" vlivem banky. Jakékoli moje otázky se mnou řešil ihned, byl vždy k dispozici, telefonicky, mailem. Panu Churáčkovi děkuji, že se povedlo prodat nemovitost v takové výši, kdy jsem si mohla koupit nemovitost jinou, pro mne vhodnější. Děkuji a Vás doporučuji dalším zájemcům, zákazníkům. Daniela Aksamitová“

Jindřich Musil

majitel - nebytový prostor, Praha 4

„Dobrý den, letos na jaře jsme realizovali pronájem našeho nebytového prostoru v Praze v Jeremenkově ulici. Našemu pronájmu se věnoval pan Adam Churáček, který nejen že získal několik zájemců a s nimi nemovitost několikrát navštívil, vybral s naší telefonickou dohodou nejvhodnějšího. Nájemní smlouvy jsme připomínkovali emailem. Dále dohodl termín předání nemovitosti s původním nájemcem a předání novému nájemci za své účasti. Jednou větou naprosto luxusní služba, kdy jsme se setkali pouze při zadání požadavku a pak při podpisu smlouvy a předání nemovitosti, vše ostatní jsme komunikovali pouze telefonem a emailem. Veškeré starosti na sebe převzal pan A. Churáček, takže super, všem určitě doporučujeme. Jindra Musil“

Eva Snopková

prodávající - byt 1+kk, Praha - západ

„Krásný den, moc bych chtěla poděkovat za naprosto dokonalý, pečlivý a profesionální přístup pana Churáčka, který mi pomohl prodat mou nemovitost. Přes všechny strasti a nástrahy, které nám prodej přichystal, všechno zvládnul naprosto bravurně. Pan Churáček zajistil naprosto vše, co se prodeje týkalo od vytvoření inzerátů, přes řešení problémů vzniklých během prodeje, až po předání klíčů, psychickou podporu nevyjímaje :) Ještě jednou moc díky. Vaše spokojená zákaznice Eva Snopková“

MUDr. Tomáš Adámek

majitel - nebytové prostory, Praha 3

„Dobrý den, s prací pana Adama Churáčka jsem byl velice spokojen. Na všechny problémy měl velmi rychle řešení, byl prakticky stále k dispozici. Vřele doporučuji a děkuji za již opakovanou spolupráci. Adámek“

Marek Siročák

kupující - byt 1+kk, Praha - západ

„Dobrý den, zasílám referenci na pana Adama Churáčka. Někdy během října 2016 jsem si vybral byt, který se mi líbil a chtěl jsi si ho koupit. Celá operace trvala cca 5-6 měsíců. Chyba byla u mě, banka mi napoprvé neschválila hypotéku. Během celé doby byl přístup Adama Churáčka velmi vstřícný, tolerantní, zodpovědný a nadmíru profesionální. Chci poděkovat makléři, panu Churáčkovi, za profesionální přístup, dobrou komunikaci a stálou informovanost, která byla v tomto dlouhém procesu velmi důležitá. Také oceňuji, že velká část administrativy byla vyřízena makléřem. S pozdravem Marek Siročák“

David Šener

prodávající - pozemek, Kralupy n. Vltavou

„Rád bych poděkoval za velmi příjemnou spolupráci s Vaší realitní kanceláří. Když jsem se rozhodl prodat svou parcelu v Kralupech nad Vltavou, byl pan Churáček první osobou, na kterou jsem se díky předchozím pozitivním zkušenostem obrátil. A pan Churáček opět nezklamal. Pominu-li perfektní komunikaci, je to osoba na správném místě. Zařídil vše potřebné od stanovení řádné kupní ceny až po samotný prodej. Díky pečlivému a profesionálnímu přístupu jsme našli kupce téměř hned. Následná jednání o budoucím prodeji zajistil také pan Churáček, tudíž jsem nemusel ztrácet čas s handlováním o ceně. Prostřednictvím pana Churáčka se mé požadavky dostaly do souladu s představami kupujícího a mohlo dojít k samotnému prodeji. Pan Churáček zajistil kompletně vše - jednání s kupujícím, všechny potřebné formality týkající se úvěru pana kupujícího a dále všechny potřebné úkony spojené se změnou zápisu v katastru. S panem kupujícím jsem se setkal až v poslední fázi prodeje, kdy jsme přistoupili k samotnému podpisu kupní smlouvy. Díky tomu jsem si ušetřil mnoho cestování, nervů a času. Upřímně nevím, co bych měl chválit dřív. Jedno však vím jistě. Pokud budu mít příště v úmyslu kupovat či prodávat jakoukoliv nemovitost, bude první na seznamu pan Churáček, kterého seznámím se svým záměrem a nechám si od něj odborně poradit. Děkuji. S pozdravem spokojený zákazník David Šener“

Ing. Jakub Gleich

kupující - pozemek, Kralupy n. Vltavou

„Dobrý den, rád bych poděkoval Vaší realitní kanceláři a zejména panu Churáčkovi za příkladnou pomoc při koupi pozemku v Kralupech nad Vltavou. Pozemek jsem našel na internetu pomocí sreality.cz. Zavolal jsem na uvedené číslo a ihned jsem se s panem Churáčkem domluvil na prohlídce. V domluvený den přijel na čas a poskytl mi veškeré potřebné informace. Dohodli jsme se na koupi a inzerát byl promptně odstraněn ze sítě. Zádrhel nastal s bankami, které měly problém s poskytnutím hypotéky na nezasíťovaný pozemek. Nakonec jsem se dohodl se spořitelnou a také na slevě z kupní ceny, kterou mi pan Churáček poskytl díky potížím se získáním hypotéky a také s odstraněním křovin a porostu na pozemku. Nakonec jsem hypotéku získal a po splnění všech požadovaných procedur převedl peníze na účet Vaší kanceláře. Nyní je již pozemek přepsán na mne a manželku a dle info byly i peníze převedeny na prodávajícího. Práci pana Churáčka hodnotím velice pozitivně za aktivní přístup, vysvětlení mnoha dotazů a komunikaci prakticky v jakékoli možné i nemožné době a pomoc při legislativních tahanicích s úřady. Ještě jednou díky! S pozdravem Ing. Jakub Gleich“

Robert Cholenský

prodávající - byt 1+1, Praha 9

„Dobrý den, chtěl bych poděkovat panu Churáčkovi za příkladnou péči při prodeji našeho bytu. Zejména bych rád vyzdvihl některé jeho obchodní dovednosti, např. dochvilnost, ochotu, pravdomluvnost, trpělivost, vkus, eleganci a vždy hezký a upravený šat. S přáním všeho dobrého Robert Cholenský.“

CrossTech Bohemia s.r.o.

nájemce - nebytový prostor, Praha 3

„Dobrý den, pan Churáček nám zprostředkoval dlouhodobý pronájem kanceláří pro naši společnost na adrese Baranova 30, Praha 3. Velmi oceňujeme jeho vstřícné a profesionální jednání po celou dobu zprostředkování tohoto pronájmu. Pan Churáček pružně reagoval na naše požadavky a přání a vyjednal nám s pronajímatelem velmi dobré podmínky. S pozdravem Kamil Obluk.“

Tomáš Vodenka

prodávající - byt 3+kk, Praha 10

„Dobrý den, chtěl bych poděkovat panu Adamu Churáčkovi za jeho vstřícnost, kladný postoj a hlavně profesionalitu, se kterou nám pomohl při prodeji nemovitosti. Jakožto realitního makléře mohu pana Churáčka vřele doporučit. Takže díky Adame a ať se daří. Tomáš Vodenka“

Lidija Foriška

kupující - byt 1+1, Praha 9

„Dobrý den, chtěla jsem poděkovat Vašemu realitnímu makléři panu Adamovi Churačkovi za rychlé, spolehlivé a ochotné jednání při koupi bytu v Praze 9, kterého si s radostí uživáme a všem tohoto makléře doporučuji. Děkuji. S pozdravem Foriška Lidija“

Marie Vondráčková

prodávající - byt 3+kk, Praha 5

„Dobrý den, chtěla bych touto cestou poděkovat Adamovi Churáčkovi za jeho zcela v bezkonkurenční přístup a úžasnou výpomoc při koupi a prodeji bytu. Jeho vstřícnost a ochota byly zcela neskutečné. Vřelé díky. Mělo by být více takových lidí. Dále děkuji i jeho kolegyni Ivetě Nejedlé. Díky jejich součinnosti vše proběhlo bez větších karambolů. Mnohokrát děkuji a Adama Churáčka doporučuji všem, kteří chtějí prodat či koupit realitu. Přeji hezký den Marie Vondráčková.“

Petr Špaček

prodávající - byt 2+kk, Praha 3

„Dobrý den, rád bych se podělil o zkušenost s Vaším makléřem, Adamem Churáčkem. Jeho servis ohledně prodeje bytu na Vinohradech byl perfektní. Příprava včetně půdorysu pro potencionální kupce, informace od SVJ. Adam organizoval prohlídky, volal mi s novinkami, upravoval cenu, dokonce po vyhozených nájemnících co si odnesli z bytu naprosto vše koupil a připojil žárovky, aby byly možné prohlídky večer. Jsme pořád v kontaktu, aktuálně sháním příležitost na nemovitost na pronájem, dvě až tři. Za poslední rok jsem viděl spoustu makléřů, někteří byli velmi nepříjemní, někteří naprostí amatéři. Adam je překonal i ty normální ve všech ohledech. Chci Adamovi ještě jednou poděkovat a jen více takových do světa realit. S pozdravem Petr Špaček“

Bc. Libor Zámečník

kupující - byt 1+kk, Praha - západ

„Dobrý den, chtěl bych touto cestou poděkovat Vašemu zaměstnanci panu Adamovi Churáčkovi za jeho práci při zprostředkování koupě bytu v Jesenici. Pan Churáček nás velmi profesionálně provedl celým procesem koupě bytu, poskytoval nám všechny potřebné informace a vždy dodržel domluvené termíny. Děkuji za spolupráci a jsem s pozdravem. Bc. Libor Zámečník“

Jindřiška Gregoriniová

kupující - byt 2+1, Praha 10

„Dobrý den, tímto bych chtěla poděkovat panu Adamovi Churáčkovi za jeho zprostředkování koupě bytu. Byla jsem velmi mile překvapena jeho naprosto profesionálním přístupem, dochvilností, vstřícností a spolehlivostí. V dnešní době takové jednání bohužel není samozřejmostí. Ve srovnání s jinými makléři, se kterými jsem měla možnost se setkat, je pan Churáček jedničkou. Takto si představuji práci realitního makléře. Spolupráci s tímto makléřem mohu vřele doporučit! S pozdravem Jindřiška Gregoriniová“

Jaroslav Hladík

prodávající - byt 2+1, Praha 10

„Dobrý den, rád bych poděkoval p. Adamovi Churáčkovi za jeho perfektní práci při prodeji mého bytu. Vše proběhlo neskutečně rychle a profesionálně, pro mě absolutně bez starostí. Pokud máte více takových spolupracovníků, tak nepotřebujete reklamu, protože "lidi si to řeknou". V dohledné době budu ještě potřebovat podobné služby - vím přesně na koho se obrátím. Ještě jednou moc děkuji. S pozdravem Hladík Jaroslav“

Jaroslav Krahulec

prodávající - byt 2+kk, Praha 7

„Ve spolupráci s p. Churáčkem jsem byl nad míru spokojen. Prodej bytu byl rychlý, a vše proběhlo naprosto profesionálně. p. Churáček se snaží vyjít vstříc a má příjemné vystupování. Jaroslav Krahulec“

Jiří Pok

prodávající - byt 3+kk, Praha 4

„Dobrý den, rádi bychom touto cestou poděkovali p. Adamovi Churáčkovi za příkladnou spolupráci při prodeji bytu na Praze 4 - Spořilov. Vše proběhlo bez významnějších nedostatků, nastalé problémy vždy operativně řešil v zájmu spokojenosti klientů na obou stranách a co možná nejefektivnější organizace Vaší zprostředkovatelské činnosti. Děkujeme! S pozdravem Rodina Pokorných.“

Michal C.

poptávající - byt 1+kk, Praha 9

„Dobrý den, rád bych v souvislosti s mojí poptávkou nemovitosti vyjádřil moji velmi kladnou zkušenost s Vašim makléřem p. Adamem Churáčkem. Velmi vstřícný a odborný přístup ke klientovi, vše potřebné dopředu zajistil i přes to, že majitel nemohl být fyzicky přítomen a já jsem díky velké dojezdové vzdálenosti v jiný termín nemohl. Navíc jeho popis prodávaného bytu přesně odpovídal jeho skutečnému stavu a to je bohužel, z mé zkušenosti, dnes již také málo vídaný jev. S díky a pozdravem Michal Cachovan.“

Renata N.

kupující - byt 3+kk, Praha 4

„Dobrý den, ráda bych poskytla referenci na Vašeho makléře, pana Adama Churáčka, který se mnou spolupracoval na koupi bytu na Praze 4. Jeho služby byly vždy profesionální, informoval mě bez prodlení o stavu věcí, novinkách na straně prodejce, situaci na Katastru, atd. Velmi oceňuji jeho přístup, vstřícné a milé chování, vždy dodržel, co slíbil a tím vším výrazně přispěl k tomu, aby celá záležitost proběhla hladce a rychle. Jeho práci mohu určitě doporučit dále. S pozdravem Renáta Nocciolini.“

Ivana Ch.

prodávající - byt 3+kk, Praha 4

„Vážení přátelé, chceme s manželem touto cestou vyslovit poděkování Vaší kanceláři a především p. Adamu Churáčkovi za zprostředkování prodeje panelového bytu v Praze Modřanech. Pochvala za jeho práci, vstřícnost, pomoc i o víkendech a informace v jakoukoliv denní i večerní hodinu, je na místě a rádi Vám ji sdělujeme. S jeho komplexními službami jsme byli velmi spokojeni nejen my, ale i kupující, paní Olga Dermann. Přejeme Vám i p. Churáčkovi mnoho úspěchů v další práci a hodně zrealizovaných zakázek. Hezký a den, Ivana a Tomáš Charvátovi, Březová - Oleško“

MUDr. Tomáš A.

majitel - nebytové prostory, Praha 3

„Dobrý den, děkuji Vám za zajištění nového nájemce nebytových prostor v Baranově 30. Chtěl bych tímto poděkovat p. Churáčkovi, který byl velmi iniciativní, při každém problému se snažil najít řešení a byl trvale k dispozici na telefonu, a to i v době jeho volna. Nebýt jeho, jistě by prostory byly ještě volné, pomohl i se zajištěním kvalitních řemeslníků při opravách dle potřeby nájemce. Děkuji ještě jednou a těším se na další spolupráci, která s ohledem na řadu bytů a nebytových prostor v mém době na sebe nedá dlouho čekat.... S pozdravem MUDr. Tomáš Adámek PhD..“