O nás

Adam Churáček

realitní makléř, jednatel společnosti

Jmenuji se Adam Churáček a na realitním trhu působím od roku 2014. Od té doby jsem dokázal zobchodovat více než dvě stovky nemovitostí, přes dva roky jsem také působil jako lektor v největší realitní kanceláři v ČR, kde jsem školil nově příchozí nováčky.

V roce 2019 jsem se rozhodl založit vlastní realitní kancelář, abych mohl klientům poskytovat ještě lepší a komplexnější servis. Nemusím se zdržovat systémovými problémy a komunikací s vedením, tudíž mohu 100% času věnovat klientovi.

Působím převážně v Praze a Středočeském kraji, ale i v okolí do cca 100 km.

Velmi dobře si uvědomuji, že bydlení je jedním ze základních pilířů života, proto se snažím ke každému obchodu přistupovat s maximální péčí a nasazením, v neposlední řadě ale s dávkou lidskosti, která se bohužel v poslední době z obchodního prostředí téměř vytratila.

Pokud uvažujete o prodeji své nemovitosti, rád se s Vámi osobně setkám, abychom mohli společně vše probrat.

Těším se na spolupráci.

A.Ch.


Gabriela Zimová

realitní makléřka, investiční specialistka

Mé jméno je Gabriela Zimová a v oblasti realit pracuji od roku 2015. Na začátku mé realitní kariéry jsem působila jako zprostředkovatel a na této pozici se mi podařilo prodat více než 150 nemovitostí.

Dalším krokem v mé kariéře byl zájem o investiční nemovitosti. Poslední 3 roky jsme zajišťovala výkup, zhodnocení a prodej nemovitostí pro investory. Takto se mi doposud podařilo zobchodovat více než 30 nemovitostí.

Vážím si každé spolupráce s investory, zejména jejich důvěry ve mě.

Snažím se svou práci dělat poctivě, s klidem a profesionálně - tak abych se za ni mohla vždy postavit

Zároveň jsem zakladatelkou společnosti Stage Point - zajišťující přípravu nemovitosti k prodeji.

Těším se na spolupráci.

G.Z.